Hakkimizda

NAANEM KITCHEN ALAÇATI

Mantı ve Fazlası

Hızlı Servis

naaneme Özel Menüler

Kolay Ulaşım

Özel Akşam Menüleri

Sosyal Mesafeye Uygun Konsept

NAANEM KITCHEN ALAÇATI

"naanem Sizleri Mantının En Tazesini ve Lezzetlisini Yemeye Davet Ediyor..."

Yörelerine göre ayrılan ve farklı tatlarda olan Mantılarımızın malzemelerini, tek tek yörelerinde tadarak; mutfağımızda deneyerek en leziz şekilde beğenilerinize sunduk. Açıldığımız günden bugüne; yurt içi ve dışından yüzlerce müdavimiz olan insanlara, bizlerle ilk defa tanışacak olan insanlara karşı tek bir sorumluluğumuz var. Mutfakta Lezzet ve Kaliteden ödün vermeden üretmek.

Bu Sebepten dolayı, Mantılarımızda ve mutfağımızdaki diğer menülerimizdeki ürünlerimizde kullandığımız her malzemenin doğal olmasına asgari özen gösteriyoruz. Mantılarımızda ve yemeklerimizde kullandığımız etler, bize özel kasaptan alınan %100 Dana etidir. Organik olarak aldığımız domateslerden kendi yaptığımız salça ve mutfağımıza özel domates sosları ile mantılarımızın üstünü süslüyoruz. Diğer yemeklerimizde de organik salça ve domates soslarımızı muhakkak kullanıyoruz. Karadenizden getirdiğimiz doğal yayla tereyağı ile olmazsa olmazımız Nane ve kırmızı biberli sos ile mantılarımızın lezzetine lezzet katıyoruz.

Bolu'dan getirttiğimiz Keş Peyniri ile Keşli - Cevizli Mantıyı hazırlıyoruz. İşletmemizin kesin kuralı olan; kalitemizden ve temizliğimizden ödün vermeden, imal ettiğimiz mantılarımızın tüm malzemeleri 1. kalitededir. Mutfağımızı AÇIK MUTFAK Konseptinde hazırladık. Sizlerin gözleri önünde yemeklerimizi hazırlıyoruz. Şeffaflığa, sosyal mesafeye uygun konsept, arttırılmış hijen kuralları ile güvenle oturup yemeklerinizi yiyebileceğiniz bir mekan oluşturduk. Sizleri de bu deneyimi yaşamaya davet ediyoruz. Naanem Kitchen Alaçatı

NAANEM KITCHEN ALAÇATI

Galeri